| bzzbzz a întrebat:

Care este sportul vOstru preferat:

1.Handbal
2.Baschet
3. VoleY

Care ditr'e aceste sporturi le practicati si de ce?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tenis din placere.Mai trisez din cand in candwhistlingMai ales atunci cand imi dau seama ca el/ea nu stie regulilehee hee
Acum o luna, am cazut pe cimentul ala de am crezut ca nu ma mai ridicoh go onAcum insa joc pe zgurasmug

| nutty a răspuns:

Baschetul. M`am indragostit de sportul asta din generala, cand jucam cu colegii.Motivul? am un stil apropiat de acest sport, in sensul ca ascult hip`hop, dansez street si imi plac hainele mai largi. Mi se pare ca toate au ceva in comun, toate ma fascineaza si ma regasesc in toate.De asemenea mi se pare misto sa vad meciuri la tv si cum dau aia cosuri asa... unul dupa altul day dreaming ma fac si pe mine sa vreau sa joc mai bine. Peace peace sign

| soraloola a răspuns:

Gimnastica am practicat-o la dinamo 6 ani... o faceam din placere si pentru ca m-am nascut cu multa mobilitate, mai imi place si baschetul!