| anonim_4396 a întrebat:

Care este treaba cu pozele in baie?
Pe orice site de socializare(hi5, facebook, myspace) este imposibil sa nu dai peste fete sau baieti care isi fac poze in baie.
Chiar nu le inteleg rostul, vor sa etaleze ceva ce nu stie nimeni sau cred ca sunt mai sexy?
Dupa parerea mea nimic nu e mai urat decat o maimuta care se stramba in oglinda, metaforic vorbind.

1 răspuns:
| NoPersonMe a răspuns:

Nici eu nu inteleg, probabil fetele vor sa atraga atentie...si baietii s-or crede jmecheri daca isi fac poze in baie