| anonim_4396 a întrebat:

Care este varsta minima pentru a putea deveni reprezentant Oriflame?big grin Eu am 14 ani (impliniti), pot deveni reprezentant?big grin Astept raspuns! kiss :X

Răspuns Câştigător
| criss2912 a răspuns:

Buna. La 14 ani nu poti sa te inscrii la Oriflame pe numele tau. Doar la 16 ani te vei putea inscrie. deocamdata roaga pe unul din parinti sa se inscrie si te ocupi tu de comenzi. Daca vrei sa vorbim sau chiar sa te ajut sa te inscrii, ma poti contacta la tel 0741469342 sau id cristina_birjovanu2003@yahoo.com

1 răspuns:
| Wonderland a răspuns:

16 ani, dar poti sa o inscrii pe mama ta si sa activezi tu, dar pe numele eibig grin dar eu iti recomand sa te inscrii la avon big grin