| Alex_4380 a întrebat:

Care este varsta potrivita cand trebuie sa faci sex prima oara?

Răspuns Câştigător
| HQMada a răspuns:

Cand esti pregatit suflerteste si cand iti gasesti pe cineva de incredere atunci poti sa o faci si dupa ce o cunosti nu dupa cateva luni nu mi se pare normal trebuie sa stii cum e aceea persoana sa va cunoasteti unul pe celalalt etc dupa poti sa faci ce vrei

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cam 17 -18 ani.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Conteaza sa fi pregatit/a sa o faci cand simti!
Normal ca e si o varsta anume. dupa 16 17!

| Kitty a răspuns:

Macar 17 ani sa ai.

| LaMisto a răspuns:

Varsta potrivita? cand te simti pregatit(a), dar gandeste te bine sa nu iti para rau mai tarziu.in majoritatea cazurilor de la 17 ani sau cel putin asa era acum cativa ani

| tpuguru a răspuns:

Varsta potrivita este atunci cand esti gata de a o face, insa trebuie sa ai peste 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poy...in mod religios dupa ce te casatoresti
in mod stiintific dupa 18 ani

| denisinho32 a răspuns:

16 maxim