| vanessa_6993 a întrebat:

Care este vedeta care o urati cel mai multt ( daca e vedeta care o urasc si eu dau funda)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gagastraight face tanti aia e bisexuala sau daca ofi tantisau barbat a si e extravaganta rau, dar are o voce buna(singurul lucru bun la ea\el).

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt multestraight face:
Miley Cyrus, Inna. Astea imi vin acumthinking
P.S. Ati observat ca toti cei care l-au precizat pe Justin Bieber au luat stupid?happy

| Deny1333 a răspuns:

Justin Bieber. Nu îl urăsc, dar îmi displace enorm.

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Justin bieber. oh go on. poate voi primi muuuuuuuulti de ''stupid''dar asta e straight face toti il adora, nu stiu de ce. mai sunt. lady gagalaughing nu ca o urasc, dar pur si simplu.s-a trezit si ealaughing. simona senzual.o fata.stupidaoh go on.si c-am atat happy

| unnumesecret a răspuns:

justin bieber funda?

| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Oana Zavoranu, se da cam mult in spectacolo si mie una mi se par fff falsa si stearsa.

| kris666 a răspuns:

Simona sensual (asta mi-a venit acum in minte, dar mai sunttongue)

| kris666 a răspuns:

@stefy100...ce ai cu Marilyn Manson, ti-a facut el ceva? tu il compari pe biber cu Manson? laughing... jalnic

| kris666 a răspuns:

La ultimu post am luat 2 voturi pentru inteligent si unul pentru stupidlaughing)
fratilor...se bat cap in cap parerile voastre

| SVD a răspuns:

Categoric Justin Bieber! Aaa si toti cei gen Marlin Manson...

| AndreeaShrott a răspuns:

Miley cyrussmug:laughing

| AndreeaShrott a răspuns:

Miley cyrus.laughing

| fluturas2 a răspuns:

Vedeta care o urasc este puya

| cRISS_5944 a răspuns:

Andreea Tonciuhappy