| lovely1993 a întrebat:

Care este virsta ideala pentru intemeierea familiei?

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Cand te simti pregatita si cand crezi ca ai gasit cu adevarat persoana cu care poti si vrei sa-ti intemeiezi o familiehappydar ca sa-ti dau o varsta dupa 25 de ani.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si de la 18 ani daca stii ca ai un loc de munca asigurat bun si o prietena de incredere la 20 de ani e bine sa soseasca si bebewinking

| clauss a răspuns:

Daca esti suficient de matur incat sa ti intemeiezi o familie, daca ai un venit bun incat sa acopere cheltuielile, poti sa ti intemeiezi o familie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare nutza eu zic ca varsta este maxim 22 de ani