| Sixzy a întrebat:

Care este viziunea voastra despre "perfectiune"?

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Perfectiunea e relativa. Adica fiecare o adapteaza la propriile convingeri, dorinte, vise, idei, personalitate, viziunea asupra vietii, etc. Nu exista ceva considerat perfect de toti oamenii

3 răspunsuri:
| Gesara a răspuns:

Viziunea mea despre perfectiune:Nu exista.
Noi tindem mereu sa perfectionam si deci nu putem ajunge intr-un statiu in care sa zicem "Gata acum e perfect... nu exista ceva mai bun. De exemplu telefoanele:mereu apare ceva mai bun, nu exista modelul perfect.

| AiEnma97 a răspuns:

Eu vad perfectiunea ca pe un lucru extrem de plictisitor si previzibil. E mult mai amuzant sa ai mici defecte care sa te faca unic si special in felul tau. Nu sunt perfecta si nici nu mi-as dori sa fiu. Viata in sine nu e perfecta si e mult mai bine asawinking

| IoanaAlllee a răspuns:

Perfectiunea e imperfectawinking