| DaveBatista a întrebat:

Care este wrestlerul favorit al vostru? vreau id de mess ale voastre.doar fanii wrestlingului.

Răspuns Câştigător
| Malphas a răspuns:

Nu am mai vazut un show de wrestling de vreo 2 ani, dar aveam o perioada in care nu ratam niciun episod. Stateam pana pe la 3 dimineata cu ochii bolditi la meciurile lor. Ultima WrestleMania pe care am vazut-o m-a prins pe la 6 jumatate dimineata fiindca se desfiintase DX-ul. laughing Ce vremuri...
Si in privinta intrebarii wrestlerul meu preferat era Jeff Hardy, mai apoi Randy Orton si Legacy si Shawn Michaels. happy Ai tai? [in afara de Batistahee hee]

1 răspuns:
| Gaara5846 a răspuns:

John Cena