| Smo3keWeeD a întrebat:

Care este wrestlerul vostru favorit? P.S:Stiu ca nu am ales categoria buna si sa raspunda doar cei carora le place wrestlingul.dau funda!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie imi placea de Batista dar avand in vedere ca s-a retras de ca timp acum imi place de John Cena.

Răspuns utilizator avertizat
| Smo3keWeeD explică:

Apropo,mie imi place de Randy Orton, RVD si Ry-back(Am 3 favoriti pentru ca nu pot sa aleg doar unul)

| MarvelStars28 a răspuns:

CM Punk. Dar stii ca aia din wrestling fac cel mai ieftin teatru, nu? happy

| edydu69 a răspuns:

CM Punk ( Cel mai bun wrestler la ora actuala in ring si la microfon pentru mine.)

| edydu69 a răspuns:

Am uitat sa iti spun. Te invit pe site-ul http://wrestlingtunes.com/ pentru a fi la curent cu ce se intampla in lumea wrestlingului!