| Loly a întrebat:

Care fata vi se pare mai draguta?
Raspunsuri sincere.
Sunt fostele mele colege si vreau sa stiu care vaplace mai mult.

1.http://hi5.com/......otoUser.do

2.http://hi5.com/......otoUser.do

3.http://hi5.com/......otoUser.do

Deci? Spuneti si ce va place la fiecare si ce nu va place.Si care e mai draguta?[fundita

Răspuns Câştigător
| Anna_2262 a răspuns:

Prima este super draguta. Celelalte nu imi placwinking

10 răspunsuri:
| pinky_2290 a răspuns:

La prima fata: imi plac ochii si nu imi place parul ( e cam ars, ar trebui sa se tunda :d ).

Celelalte doua fete au profil privat asa ca nu pot sa-mi dau seama ce imi place si ce nu.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Pai daca nu ar fi private profilurilesadas zice dupa poza ca a doau ca se vede mai bine si pare draguta happy

| Bunny a răspuns:

Prima are ochii frumosi.
Celelalte 2 au restrictie la profil.
Deci nu iti pot spune care e mai dragutatongue

| Antonik a răspuns:

A 3-a imi place cel mai mult dar si prima e ok. :*

| Anutza_9378 a răspuns:

Prima mi se pare ok...si celelalte doua au profilu privat...laughing

| georgyana_8368 a răspuns:

Rafaela e foarte draguta.Fondita?:X

| georgyana_8368 a răspuns:

Rafaela e foarte draguta.Fondita?

| georgyana_8368 a răspuns:

Rafaela e foarte draguta. Fundita?

| Tomy_3330 a răspuns:

A 3-a e mult mai draguta decat celelalte.parerea mea.

| AnaBlackVampire a răspuns:

Prima e simpatica iar la celelalte 2 nu pot sa le vad, pentru ca trebuie sa le fiu prietena (utilizator blocat)...