| Funccky a întrebat:

Care film vi s`a parut ce`l mai interesant atat horror cat si actiune si mister mai ales din astea misterioase cu final din care nu intelegi nimic si te lasa in suspans si trebuie sa gandesti un pic sa-ti dai seama ce s-a intamplat nu filme de genu."s`au casatorit si au trait fericiti" Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic. Dau funda si vot happy

3 răspunsuri:
| pufulete_5719 a răspuns:

"Securea"...finalul a fost ceva mistolaughing.Eu credeam ca o sa se termine altfel ca in toate filmelek o as fie fericiti si nu o sa mai pateasca nimica si cand deodata...aiki nu-ti mai spun te als pe tine sa te uitiwinking

| LovelyBitch a răspuns:

I know what you did last summer love struck superb filmul si la final tot nu stii ce s-a intamplat.merita sa il vezi

| Larisa23 a răspuns:

Buna! Resident evil 1, 2, 3,4laughing