| RougeEttiquete a întrebat:

Care firma e mai buna:Nike sau Adidas?(stiu ca reebok e cool dar vreau sa imi spuneti doar dintre astea doua care e mai buna)

3 răspunsuri:
| Julieღ a răspuns:

Eu prefer Nike-ul intotdeauna =)

| roby096 a răspuns:

Pai nike face adidasi mai de cocalari. Cu toate ca am ceva haine nike, eu prefer adidas, ca si firma ca si calitate... ca orice, mi-se pare ca au adidasi mai faini, cu toate ca acum am nike capri. Nu stiu ce zic altii asata e parerea mea.Am un prieten care a avut nike mercurial, si ii s-au rupt in 2 luni, fara sa joace fotbal.
Funda?

| OwlEyes a răspuns:

Dupa parerea mea Nike