| TeenageGirl a întrebat:

Care ghiozdan e sunt mai pune de la Nike sau Puma?
Si e mult daca un ghiozdan de la Puma costa 79 de lei?
Adica vreau sa`mi iau unu de ziua mea si nu stiu de care.happy

4 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Eu zic nike pentru ca sunt acele ghiozdane dragute roz http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0&tx=107&ty=26

eu as zice ca e chiar ieftin si in plus unul nike are pretul asemanator

| LoVe_6598 a răspuns:

Puma merita 100%
O sa te tina foarte mult timp!
Au un material excelent.
Si ar merita 79 lei... ca doar nu te tine un an si apoi te lasa!
Fundi?

| OctinioSlatina a răspuns:

Care-i mai scump e mai de calitate... si faza cu ghiozdane puma, cu penar puma sau mai stiu eu ce e o prostie laughing. Nu-i mult de loc, ia-ti unul la 100-250 lei ca astea sunt mai rezistente si mai faine happy ( parerea mea, tu faci ce vrei )

| Loser8299 a răspuns:

Poti sa iti iei ghiozdan Element sau Animal.