| Soldea_Octavian_1990 a întrebat:

Cum se fac imprimeurile de simboluri ca acesta cu puma http://mercador.ro/......185YZ.html ma intereseaza sa fie cu puma nike etc....ca nu ma apuc de facut fake-uri... vreau doar sa stiu cum se pune simbolul respectiv.Va multumesc!

1 răspuns:
| LaleCicek a răspuns:

Pune o foaie de hartie pe locul unde vrei să pui logo-ul. Foaia trebuie sa aibă logo-ul respectiv. Deasupra pune paie de băut. Pune o altă foaie de hartie deasupra şi dă cu fierul de călcat până se topesc paiele.
Sper că te-am ajutat!