| MaidenGirl a întrebat:

Care-i faza cu adolescentii din ziua de azi cu muzica lor comerciala? Ce intelegeti frate la Andra, Loredana, Crbl, Puya, Velea, Smiley si alti retardati chinuiti de viata? De ce nu mai asculta lumea muzica buna? sad... Muzica din ziua de azi, e distrusa rau. De ce trupele vechi, care produc muzica buna ...nu mai sunt ascultate? Queen, Leed Zeppelin, The Beatles, Bon Jovi etc.

N-o sa inteleg niciodata de ce Gangnam Style si Tranquila sunt mult mai ascultate decat November Rain, Bed roses... straight face

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Ne ducem dracului incet, incet. multi nu cunosc trupele insirate de tine, calme-tois ca n-ai cu cine

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Şi crezi că dacă ai scris asta o să-i convingi să le asculte? Pe ei, inclusiv pe mine, o să ne doară undeva de gusturile tale muzica şi ne vedem în continuare de ce ne place şi cu asta basta.

| positivity a răspuns:

În ziua de azi există moda ce îi bântuie pe majoritatea adolescenților. Presupun, că aceștia consideră că dacă nu vor mai asculta această muzică comercială, nu vor mai fi la modă și vor fi dați afară din cercul lor de prieteni. Bine, însă, e doar o presupunere de-a mea.
Ei bine, niciodată nu le voi înțelege gusturile acestor adolescenți, dar gândește-te că acesta e doar începutul. Vor mai urma mii de generații care nu vor ști cine e Bon Jovi, generații care nu vor ști ce e aia muzică bună. Păcat!

| Dariusuu a răspuns:

Te susțin.

| BlondaBă a răspuns:

Cu Andra n-am nimic chiar pot spune ca ascult ( melodii mai vechi, mai noi. Ma rog, nu are importanta ) dar nu asta e muzica buna de care zici tu ci Hip Hop-ul sau Rap-ul dupa parerea mea. happy Fiecare cu parerea lui! :*