| Raulich a întrebat:

Care imi da si mie upgrade hack pentru 4story Eternia games [EG]... Hackul acela care nu da fail la fierar [nu esueaza la niciun + la iteme] am si eu nevoie ca sa-mi fac itemele +24 fara a mai da fail... Dau funda celui care mil da,, da eu dau dupa ce ma asigur ca nu sunt pacalit big grin
Sry sunt cam neincrezator!

3 răspunsuri:
| darius19 a răspuns:

Ce grafica are...

| StarShip a răspuns:

OK... Nu e chiar asa de greu sa gasesti un hack la 4story EG deoarece are un hackshiel care poate dete cta doar cheat engine si programele universale =)). Eu folosesc Evil Hack nu e nu stiu ce e doar de speed dar iti pot da un link de unde il poti downloada chiar aici http://www.youtube.com/......?/redirect
Asta a fost prima parte acum uiteo si pe a doua: Evil hack este doar de speed, dar poate sa faca si un hack sa dai in monstri si ei sa nu reactioneze mai poate sa te faca si invizibil a da sa nu uit te poate si teleporta unde vrei tu. In fine nai erau mai multe chestii dar numi amitesc. Pe pagina care tiam dato mai este un hack care se numeste TCD de fapt asa se numesc fisierele acealea ai sa vezi. Acest hack iti da posibilitatea sa lovesti vreo 30 de monstri deodata ori unde sar afla fara ca ei sa ractioneze( adica sa te loveasca). Daca urmeresti tuturoialul de pe linkul care ti l-am dat mai sus o sa iti fie foarte usor. Cam asta a fost tot deci sper sa iti reuseasca BYE. SCz ca nu am putut sa iti dau hackul care til doreai dar nu cred ca exista asa ceva.

| Raulich explică:

Hacku care mi l-ai dat nu mie de folos,,, care aveti alte hackuri care sunt bune? dati-mi si fie va rog dau FUNDA