| miha_3376 a întrebat:

Care imi explica si mie cum trimit msj private pe site? ca am incercat sa trimit si nu imi merg.va rog daca puteti sa explicati pas cu pas.multam.

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Intai si intai trebuie sa primesti un mail de confirmare a adresei tale...happydaca nu l-0ai primit da-i unmail ralucai in care sa o instiintezi, cum ca nu ai primit mailul...:0
daca ai intr le ast aicihappy

17 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Dai click pe persoana la care doresti sa trimiti mesaj; iti apare pagina celui caruia ii doresti sa trimiti mesaj si sub poza este o rubrica :trimite mesaj=ei dai click pe rubrica trimite mesaj; dupa care iti apare o casuta in care poti sa trimiti mesajul si fii sigur ca acel mesaj ii va merge privat nevazut de nimeni.Succes!

| St!L a răspuns:

Cui vrei sa trimiti mesaj privat?laughing

| St!L a răspuns:

Imi cer scuze daca te-am suparat!
Pa pa!

| Gabry a răspuns:

Te duci la profilul userului care vrei sa-i trimiti mesaj. Apoi vei vedea un dreptunghi in care scrie: trimite mesaj. Dai click pe el, si scrii mesajul, si dai trimite. Daca e prima data, vei primi un mesaj cum ca trebuie sa-ti validezi emailul.

| Gabry a răspuns:

De fapt era cu portocaliu dreptunchiul.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Intra aici daca vrei sa dai de Raluca :
http://www.tpu.ro/utilizator/imxt
:)

| Mihaic93 a răspuns:

Asa patisem si eu...pana cand i-am dat un mesaj lui Raluca.si m-a ajutat.foarte simplu.intri pe un utilizator si trimite un mesaj.mare branza!

| miha_3376 explică:

Asta am vazut si eu, dar dupa ce scriu msj dau pe trimite si zice ca voi primi um msj de confirmare la adresa x, iar eu nu am id.am vazut ca trebuie sa intri la nu stiu ce sectiune si habar nu am unde este chestia aia

| miha_3376 explică:

Sweetcandy, intrebare cum dau de raluca?

| miha_3376 explică:

Ma mai ajuta careva?

| miha_3376 explică:

Nu, nu am reusit alcnv a zis sa intru la nssh ce sectiune si habar nu am unde e chestia aia

| miha_3376 explică:

Sweetcandy nu am id daca poti explica-mi pe privat

| miha_3376 explică:

O adresa. daca poti da-i u ralucai un mail ca am nevoie urgevt sa trimit msj pe privat.merci mult de ajutor

| miha_3376 explică:

Habar nu am deci sunt intr-o mare problema nu?

| miha_3376 explică:

Dc intrebi marius231? poate tie cine stie

| miha_3376 explică:

App, nu e amuzant ha ha

| miha_3376 explică:

Nu-i nimic. o seara placuta!