| DyanaXxX a întrebat:

Buna!< as vrea si eu niste statusuri de pus pe facebook la poze < > dau faunda la cele mai multe si mai frumoase

Răspuns Câştigător
| Chrissy92 a răspuns:

Https://www.facebook.com/......media/set/

And I think to myself, what a wonderful world! :D
As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine!♥
•Cand femeia spune "Nu", inseamna "Poate", cand spune "Poate", inseamna "Da". Si daca spune "Da", Inseamna ca nu-i femeie!

Parca n-are niciun defect,
Cand se instaleaza seara, ea ii da efect.
Si mi se pare corect,
E o munca sa te mentii frumoasa. Respect! ♥ ♥.

Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.

Unele persoane intr.o relatie sunt precum Tom si Jerry:se enerveaza, se bat, se cearta, nu sunt niciodata multumiti dar...nu pot trai unul fara celalalt...:x