| Yokrisztinutzza a întrebat:

Care imi zice un program mai usor de editat poze? Funda (NU PhotoShop)

Răspuns Câştigător
| Anna_9116 a răspuns:

Photoscape, picknik, picasa, photoimpact, gimp 2, photofiltre, photofunia, pizap, photoshine, splashup light, taaz[pentru a-ti schimba culoarea ochilor, a parului, in fine pentru make-up] si multe alte programewinking

5 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Eu utilizez photoscape-ulhappy

| zuziOoO a răspuns:

Blingee

| Fiction a răspuns:

Poate PhotoScape, mie mi se pare usor. http://www.photoscape.org/ps/main/download.php
Cauta-l pe google daca nu merge link-ul. :)

| USAGirl a răspuns:

PAi eu folosesc photosape...e destul de bun.happy

| DanielW a răspuns:

Poti folosi paint-ul. Daca doresti, imi trimiti un mesaj personal (cu poza, cu id-ul) si te pot ajuta eu.