| lavii a întrebat:

Hei!
imi zice si mie cineva un program bun de editat poze in afara de photoshop
dau funda:*

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Photoshop e cel mai bun.

| Ancestralsoul a răspuns:

Helicon filter, Virtual studio, Photofiltre, Smart draw, Xnview.
Succes.

| Petronela a răspuns:

Photoscape, Photoinstrument, Picassa, Photoshine, Photofunia, Tazz, Pixia etc fundita?

| mihaip1 a răspuns:

Hmmmm.photoshopul e cel mai bun dar e si foarte greu.mai bine te-ai apuca de niste tutoriale si ai invata.si poate vei ajunge sa faci ceva de genul asta:
http://img804.imageshack.us/f/homel.jpg/
facut de mine :D si mai am multee si mai tari decat asta... daca vrei sa vezi sau te intereseaza tutoriale da-mi pm;)

| piktor a răspuns:

Incearca pain. sigur o sa-ti satisfaca dorintele de a scrie pe poza " :X" si alte de astea.

PS. incearca Corel Draw X5

| PeAcE a răspuns:

Eu folosesc PhotoScape. E foarte bun.
Mai stiu PhotoShine, Magic photo Editor.
Funda?

| HinnaBunneh a răspuns:

Photoscape sau gimp happy

| miky014 a răspuns:

Eu mai folosesc PhotoInstrument si sunt foarte multumita love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe programe printre care photoshine e super cool incearcal

| Simooxd a răspuns:

Photoscapehappy
eu sunt multumita de elwinking

| Anca4747 a răspuns:

In PhotoInstrument poti sa faci cam orice si e gratis. Incearca, e foarte bun!

| alinaaaaaa a răspuns:

Eu folosesc.PhotoScape,Tazz,Picasa 3, PhotoInstrument.

| R3mUs a răspuns:

Picasa 3 happy