| cristiano9 a întrebat:

Care le aveti cu fifa?, mi-am luat si eu fifa manager10 sh sa incep sa imi fac cariera, imi fac sh cand sa dau sa joc, imi joak echipa singura eu doar ma uit, daca apas pe sageti mi se misca camera, chiar daca mingea e in partea cealalta laughing). Sper ca ati inteles ce vreau sa spun. Deci cred ca am bifat ceva gresit, sau n'am bifat, habar n'am. Vreau eu sa coordonez jucatorii...Stiti?

1 răspuns:
| Nede a răspuns:

Frate. d'asta se numeste fifa MANAGER...pentru ca joaca singuri. uh esti decat antrenor nu poti juca la fel ca la fifa normal