| BeYoU a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine cu niste texte pentru invitatia profesorilor la banchetul de sfarsitul clasei a 8 a? fundita

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Stimate domnule profesor/Stimata doamna profesoara...
Noi, elevii clasei a VIII-a X, promotia 2010, va invitam (ziua, data, luna, anul, ora, locul) la banchetul de sfarsit de gimnaziu, unicul prilej de-a fi siguri ca scapati de noi. Superoferta: avem muzica buna, chestii de rontait si de baut. Prezenta dvs. ne onoreaza, absenta ne va obliga sa ne inecam amarul in cate un pahar. Cu Cola.

| nodeerskulls a răspuns:

Stimate,
V-am chinuit 4 ani, de cand ne-ati preluat cu sperante care s-au naruit dupa prima saptamana. In final, scapati de noi dupa 4 ani de chiuleli, frustrari, note, si mai ales, o sa dati piept cu noaua generatie.
Scapati de noi si noi ne ducem sa ii chinuim pe altii, deci e timp de petrecere!
Haideti la un dans si la un sprit la locul cutare la ora...cu minunata clasa cutare!