| anonim_4396 a întrebat:

Hei buna!

Am nevoie de cateva texte dragute, poezioare pe care sa le scriem pe invitatia la banchetul de terminare a scolii generale :X. Ma puteti >ajutabatting eyelashes?

Merci >big grin

1 răspuns:
| deyutza_9149 a răspuns:

Si eu sunt in clasa a a-a si am cautat poezioare pentru invitatiile profesorilor de pe google.acolo gasesti ce vr tu.sunt foarte melte modele daca vr sa le scotii la imprimanta...cauta invitatii pentru profesori sau poezioare pentru absolvirea clasei a8-a.vezi si tu. sper ca am ajutathappy