| anonim_4396 a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine cu o mica problema? As vrea sa-mi fac invizibil ip-ul dinamic:Dsau sa se modifice cu totul adica cand mai dau o conectare sa se schimbe cu totul nu, numai ultimele cifre din coada...plz heelp mee[-o<

http://insanezone.ro/CrAzZyAnGeL-441.html un clik va >rog[-o

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Pai nu au cum sa hotarasti tu ce IP o sa primesti de la provider... Depinde de ce pool de ip-uri iti da acesta... Daca vrei sa dai mai multe click-uri pe zi si nu poti din cauza ip-ului... incearca cu un proxy. Cauta "live proxys" pe google.
Shin

3 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

@CrAzZyAnGeL, nici nu am specificat ca ar fi conform regulilor... tongue
Shin

| MarYoBenucci a răspuns:

Www.MarYoMp3.weebly.com la sectiunea programe... am un programel care intri pe net cu ip-ul invizibil.;) bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge... k ei au in baza de date ca tu folosesti acelasi ip numai ca la coada se schimba cifrele si acolo spune clar..."Nu este permisa fraudarea vizitelor catre profilul vreunui user prin folosirea proxy-urilor / ip dinamic"