| Ralluxd a întrebat:

Care nume va plac mai mult[de fete]. Cele mai multe primesc funda; x

Răspuns Câştigător
| AndreeaCristina96 a răspuns:

Alexa
Emy(nu este numai de3 baieti)
Carla
Alesia
Sisi
Silvana
Andra
Diana
Ruxy
Loly
Meky
Andreea
Deya
Mady
Madalina
Alexis
Wanda
Shtefana
Christina
Bianca
Adela
Monica
Issabela
Eliza
Lizz
Suzana
Maia
Claudia
Irina
Macy(se citeste Masy)
Cicilia(se citeste sisilia)
Cololino(o sa ti se para ciudat dar cunosc o fata cu numele asta)
Maria
Anne-Marie
Paula
Nicoleta
Nelly(de la Cornelia)
Daniela
Niculina
Catalina
Si cam atatea imi plac mie aaa si inca unul Sabyna big grin
Dar tie?

7 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Numele meu cel mai mult.si in rest toate numelebig grin, toate is frumoase, au ceva special si te definesc ca persoana, si sa stii ca in general semnificatia numelui arata si personalitatea omului care il poartahappy

| NoCharachter a răspuns:

Anna,
Maria,
Cristina,
Elizabeth,
Kate,
Madalina,
Ramona,
Iustina,
Amalia,
Amelia,
Anastasia,
Mirela,
Marina,
Mona

| Barbiie a răspuns:

DDianna love struck
AlexanDDra love struck
AnDDra love struck
Anne` love struck

| Alexa_9443 a răspuns:

Anne- marie, Alessa, Alecia,Alessandra, Monica, Lorenna,Daiana, Larissa, Bianca, Beatrice, Arianna, Maia, Rossabella, Issa, etc. love struck Funda?

| UnRauNecesar a răspuns:

Gabriela,Amalia,Andrada,Natalia,Rebeca,Romina,Aurora,Angela,Teresa,Roxana,Narcisa,Melinda,Ioana,Mirela,Daniele,Manuela,Denisa,Analia,Madalina

| Ralluxd explică:

Pai mie imi plac. Raluuca.Iooana.Dianna. Alexandra.Karina.Narcisa.Rebecca. etc

| adela_4401 a răspuns:

Mie imi plac numele:adela,oana,stefania,mihaela,daria,ioana,clara,simona,binaca, alexia, adelina.