| anonim_4396 a întrebat:

Care nume vi se pare mai dragut: Alina sau Iustina?

17 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Niciunul! Dar daca trebuie sa aleg aleg Iustina.happy

| narcisa a răspuns:

Alina-Iustina asa imi place cel mai mult dar dintre alina si iustina cred ca iustina

| myha a răspuns:

Alina, cu sigurantsa.

| lovenotsex a răspuns:

Nu-mi pot sa zic ca-mi place vreunul indeosebi, dar daca e de ales Alina.

| Rebecca a răspuns:

Alinaa

| mikilooooooooo a răspuns:

Alina

| YoungSteve a răspuns:

Alina; X

| Ys a răspuns:

Iustina nu pre este intalnit deci daca vrei sa fii singura cu numele asta alege Iustina...numele de Alina este intalnit si dragut dar si Iustina este dragut

Răspuns utilizator avertizat
| Caty_9264 a răspuns:

Iustina...

| Aly359 a răspuns:

Alina :d doar e numele meu si imi place mai mult ca iustina bleah big grin

| Anv a răspuns:

Alina :X

| Iustina17 a răspuns:

Iustina doar e numele meu big grin

| toteusunt a răspuns:

Alina happy

| alynutza_4997 a răspuns:

Alina...ma cheama e super

| BuzduganDinu a răspuns:

Alina

Acest nume daca stai sa te gandesti parca vine de la cuvantul Alinare...Eu asa consider numele asta...deci Alina! big grin

| dalyy15 a răspuns:

Alina