| anonim_4396 a întrebat:

Care pe unde petreceti sarbatorile si cu cine?
Cati dintre voi petrec sarb.singuri? si catzi cu persoana iubita?
Eu unu pana acum mi-am petrecut sarbatorile si ziua mea (tot in decembrie) numai singur...

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu o sa petrec sarbatorile cu familia. Sper sa le petrec si cu persoana iubita insa deocamdata nu suntem impreuna asa ca nu ma pot pronunta.

| arysa a răspuns:

Pai de Craciun cu familia, prietenii nu prea vor sa ne intalnim deci varianta asta iese din discutie. De ziua mea care e tot in decembrie(majorat:X) cu prietenele in club. De revelion sper ca nu cu familia.Pe prietenele mele nu le lasa sa facem revelionul impreuna undeva; mai am o singura sansa o prietena care e mai populara si o mai rog de ea sa ma ia si pe mine unde se duce :d dar e naspa si asa ca ea se duce la petreceri din astea cu fitosi si nu prea ma impac eu bine cu ei, dar decat singura mai bine acolo. Persoana iubita n-am si n-am avut de sarbatori niciodata deci probabil ca o sa ascult pe o prietena cum se lauda ca a primit toate cartile twilight de la prietenul ei si cum acesta a invitat-o la petrecere si cum si o sa se distreze, bla, bla.

| Bogdana a răspuns:

Cu familia si ma bucur ca o am alaturi.winking

lolita
| lolita a răspuns:

Sapt viitore plec in concediu doua saptamani ca de craciun sa fim acasa, adica cu iubi meu si cu familia lui ca ai mei sunt departe. este pacat sa stai singur, chiar nu ai prieteni si nici familie? de sarbatori toti ne-am obisnuit sa fim alaturi de cei dragi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Craciunul in familie, unde o sa vina si prietenul meu, doar sarbatorim si implinirea a doi ani de cand suntem impreuna.Revelionul nu stiu.Am multe invitatii dar inca nu m-am hotarat.Sigur prietenul meu imi va face o surpriza.