| illusion a întrebat:

Hello happy cum o sa va petreceti ziua de maine? Singuri/e sau cu persoana iubita?big grin

29 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, o voi petrece alaturi de baiatul pe care il iubeschappy, pentru mine conteaza doar sa fiu alaturi de el...happy.

| Razvan a răspuns:

Datelove struck

| Alisa a răspuns:

Pai o sa ies cu el :X. a pus el ceva la calelaughing

Ce ne spui despre tine? smug

| Malvina24 a răspuns:

O sa fiu singurica deoarece pr meu are bac-ul luni si trebuie sa fie odihnit(si eu il inteleg) insa in seara asta-acum e in drum spre mine-sarbatorim acum iubirea noastra care ne leaga de 2 ani! si mai sarbatorim faptul ca anul trecut(14 feb. 2009) ne-am inceput viata sexuala impreuna!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu persoana iubita, cu sotul meu.

| User a răspuns:

O sa dormyawn. singurlaughing

| Pho3nix a răspuns:

Singurel printre copaci...bing bang.

| simoSTAR a răspuns:

Eu sunt singura in casa si plang dupa el...pe cand el e cu iubita lui in club.sad

| Hombre a răspuns:

Singur.

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
nici singura dar nici cu el ci cu prietenele in oras

| OanaG a răspuns:

Singura...love struck

Poate ca voi iesi prin oras cu prietenii whistling

| adi4ever a răspuns:

Impreuna cu berea la bot.laughing

| smartalogu a răspuns:

Singur "crying(((((((". (Neah ca nu vrea scriptu de la TPU sa ma lase sa bocesc rolling on the floor, dar tot l-am pacalit.)

| constantyna a răspuns:

Singura, fara persoana iubita, doar daca imi va face o surpriza placuta si ne vom intalni.

| Antonimu a răspuns:

Ne petrecem ziua impreuna big grin

| MisterKat a răspuns:

Singur... Ce sa fac?!
Nu imi place Valentine's Day...

| SexyChick a răspuns:

Nici nici big grin
ies cu niste prietene care sunt si ele single in oras :X

| illusion explică:

@chemichal ecstaseey, dc nu ii spui ce simti pentru el? mai ales maine smugchiar daca are prietena. te vei simti mult mai bine daca ii spui ca il iubesti big grin. Si eu tot singura o sa stau sad

| Mystique a răspuns:

Mai conteaza? noi sa fim fericitiwinking

| Zâmbărici a răspuns:

Singura cuclaughing.

In schimb o sa ies cu prietenii.

bye

| wanda a răspuns:

Cu varamiu credhee hee
astazi m.am cu EL si am petrecut un fel de ajun de valentine's daybig grin

| κίllą a răspuns:

Singura crying Nu imi doresc nimic mai mult decat sa fiu langa el... dar nu se poate, asa ca voi fi destul de trista maine crying Sper totusi sa vorbim la telefon, sau pe mess, pentru ca maine ii voi simti lipsa mai mult ca niciodata crying

| georggyy a răspuns:

Buna!
Chiar conteaza starea de maine daca am sau nu prieten?laughing
Eu sunt fericita frateeewinking cu sau fara prieten love struck
In legatura cu intrebarea smug "singura" imi petrec ziua happy.

tUsmug?

| franck2222 a răspuns:

Eu nu stiu, dar tu?

| criss86 a răspuns:

Sunt singurel bing bang printre copaci bing bang si sunt ranit bing bang si sangerezlaughing deci voi petrece singur :-s sau... poate gasesc vreo fata maine prin orasbatting eyelashes Happpppyyyyy Valentine's Day tuturor indragostitilor :*

| xpiccea a răspuns:

Pai eu astept o persoana sa ma intrebe da vreau sa fiu cu el...pentru maine, eu o sa fiu la un concurs de dans tocmai la medias, si o sa imi petrc ziua de maine acolo [cu parteneru meu pe care nu il suport[bine nici el pe minebig grin]... URATIMI NOROCbig grin!

| dorincosti a răspuns:

Singur...noroc cu prietenii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine o sa fiu singura pentru ca m-am certat cu el crying...

asta este... poate o sa fie bine...

asa a vrut Dumnezeu sa fiu singura maine...

dar nu o sa fiu singura cuc...laughing

o sa ies cu fetele si pote maine imi fac altu...

chiar daca tin la ex...

bafta si iubiti'va mult!

| yoana_2922 a răspuns:

Singura ca de obiceicrying