| ladygaga a întrebat:

Care placa remington e mai buna? Voi ce folositi? Ma refer numai la remington.Ca am auzit ca sunt unele din cele mai bune/

3 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Eu placa asta o folosesc si este foarte buna, Remington s1005
http://www.allshops.ro/......448887.jpg

| LARAaungeoudemon a răspuns:

Buna eu am Remington s9800 poti sa cauti p enet. iti spun sincer eu am parul asa lanos bufant daca il piaptan sta groaznic si de accea a trebuit sa achizitionez o placa buna si s9800 este grozava imi intinde parul perfect si tine si daca e umezeala afara nu ca sialte placi de par
eu mi-am luat-o de la altex cu 200 de lei naul trecut.sti ca pretul conteaza cand vine vorba de placi.am mai mers prin altex dar nu mai era.insa era un model asemanator pe culoarea crem
iti recomand cu incredere modelul meu de placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc si eu am parul cretbig grin merita toti baniihappy