| Melynda_1662 a întrebat:

Buna TPUkiss. Imi spuneti si mie o placa f buna de par:d?¿Precizezi ca parul meu natural e cret si ca am auzit ca remington sunt cele mai bune. Ceva exemplu de placa remingtonf buna?¿.

2 răspunsuri:
| anastasiiiiiiiaaaa a răspuns:

Http://www.onestop.ro/placa-de-intins-parul-remington-s2002--pid16380 eu am dinasta si e foarte buna, o am de 2 ani si indreapta foarte bine. citeste si comenturile de jos de pe site.:*

| D3IuTzA14 a răspuns:

Heii.:*.Din cate stiu. toate palcile Remington sunt buna:)...http://www.gordonsdirect.com/......s1001.html uite.pe asta o am eu:)...Bafta.:X