| maria91r a întrebat:

Care rimel se potriveste mai bine pentru ochii caprui? Mov sau verde? mersi mult:*

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, ochii caprui sunt foarte frumosi si merge cu aproape orice culoare, negru este cel mai potrivit, iar dintre mov si verde, eu cred ca movulkiss...

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Pentru ochii caprui se potrivesc culorile mov si negru.

O zi buna!

| Mixed a răspuns:

Buna...se potriveste verde mai bine...deoarece .atrage atentia si pune foarte bine ochii in valoare... poti incerca si putin creion verde ...sa ai un fel de contur la ochi love struck se vede super:X si eu am ochii caprui si ma dau cu verde... face ochii mai mari si parca le da o stralucire aparte :X
Bafta :*

| elyssa20 a răspuns:

Si eu pledez tot pentru mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru! Merge si movhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://images.google.ro/......tp?/images
vezi ce-ti place
eu zic, ca mov.

| Bulina a răspuns:

Conteaza foarte mult si tinuta cu care doresti sa asortezi. Dar de ce nu negru? Vrei neaparat sa te pictezi ca un paun?