| shippuden a întrebat:

Care se uita la serialu naruto shippuden? De ce spun unii oameni ca cica este un serial de desene animate pentru copii?

3 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Probabil, pentru ca vad ca nu este jucat de actorii si se gandesc automat la tom si jerry si la desenele copilarii lor, dar se inseala amarnic, eu unul fiind un fan Naruto, dar asta este alta poveste.Cer este faptul ca nu poti schimba o mentalitate, asa ca poti incerca sa le explici dar nu prea cred ca-i vei face sa inteleaga ce sunt Anime-urile.

Succes!

| Bogdan1o a răspuns:

Si eu ma uit la naruto...:X:X:X, e animeul meu preferat, e unicul laughing
mi-ar place sa vb pe tema astawinking

| delakpanlaa a răspuns:

Cine spune asta straight face. Naruto e dupa parerea mea cel mai tare anime in prezent si aia care zic ca e desen animat sunt prosti rau. Una e desen animat si alta e anime.