| mileylove a întrebat:

credeti ca daca va uitati la animeuri gen naruto, bleach, inuyasha ar trebui sa va fie rusine? Eu am 13 ani si ma uit la naruto si am colegi in clasa care stiu ca se uita dar nu vor sa admita asta. vreau sa spun ca nu e ca si cum te-ai uita la desene animate pentru copii, nu? si daca vrea cineva sa vorbim pe mess despre naruto(adica pareri despre acest anime) il rog sa-mi lase id-ul unde vrea el(la comentariu sau mesaj privat)

1 răspuns:
| alessia_3690 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie rusine mai ales ca tu ai 13 ani...la desene se uita chiar si cei peste 20 de ani