| Daaianna a întrebat:

Care se uita la serialul "pasiuni"care se difuseaza acum pe national tv? L-am urmarit mai demult dar eram mica, era filmul copilariei melehappy. Parca s-a intrerupt si nu l-au mai dat.Cine stie imi spune si mie cum se termina? Pana la urma Miguel ramane cu Charity sau cu Kay? Ce se intampla cu ceilalti actori imi spuneti si mie va rog?:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kay ramane cu Miguel, Grace moare iar Sam ramane cu Ivi.Theresa ramane cu Ethan, Sheridan cu Antonio(fratele lui Luis), Luis cu Fancy(nepoata lui Sheridan). Eve cu Julian. Tabitha naste o fetita pe nume Endora si cam atat. Luati si voi id-ul meu ca sa mai vorbim:andreea2529@yahoo.com.
P. S. Acum nu mai da filmul, dar e POSIBIL sa-l redea dupa sarbatori.

7 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Se intampla mai multe :d
Pe national se difuzeaza de marti->vineri de la ora 15:30->17:30.
Si reluare este de miercuri->vineri de la ora 11:00
Sper sa fie de folos :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate m-am informat eu, raman impreuna ...cam aiurea:Miguel -Kay, Sam -Ivy, Theresa-Ethan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, miguel ramane cu kay, pentru. ca charity pleaca pe ceva insula...big grin da-mi add la id green_black0m ca sa mai vbwinkingbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

miguel ramane cu cay si teresa cu ethan si charity moare da se transforma dupa aia in inger charity si tabitha devine spre partea binelui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si acum mai este pasiuni ca doara santem in 2010 urmariti dela ora 9 dimineata pana la 10 ieste pe protv international

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai difueaza pasiuni pentru ca nu vor sa l mai difuzeze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiurea! Si eu l-am urmarit cindva si nu i-am vazut sfirsitul...Acum cind citesc ce au scris persoanele anterioare despre sfirsitul acestui film chiar ma bucur ca nu l-am vazut...