| Cristina97_9307 a întrebat:

Care status vi s-a parut cel mai tare vreodata? ( nu conteaza categoria)

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Dragostea este un bazin in care cad prostii, dar eu am fost impinsa!hee hee love struck

| Dranka a răspuns:

Am pornit la drum pur precum lumina.un copil cu scântei in ochi care nu ştia ce înseamnă vina cautând iubirea şi stima...şi cum nu ştiam să lovesc, viaţa m-a lovit prima...

| pitcrv a răspuns:

Nu beti apa de la robinet ca fac pesti sex in ealaughing)

| Razvan_8378 a răspuns:

Cel mai tare status...:Vand prezervativ 50cm parcursi, toate dotarile, ABS (anti braking sistem), EBD (Ejaculation by distance ), Navigator cu GPS (pentru virgini sa stie unde trebuie sa ajunga), ACS (Alchoolic control system – daca esti manga suna alarma ca sa te atentioneze ca trebuie folosit), TRC (control al tractiunii – daca femeia e galeata, sa nu cazi draq in ea), dotata cu biXenon, stare impecabila, primul proprietar, predare leasing, inclus in pret manual de functionare, huse noi, pret negociabil scuze pentru cei cu dnd... rolling on the floorlaughingrolling on the floor fundita daca ti-a placut big grin