| Zorr0 a întrebat:

Care stie cum imi fac cont premium pe triburile fara sa platesc vreun ban?
jocul acela broswer
plzzz dau funda...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.triburile.ro/1831025-ro20.html fa-ti un cont aici si juaca pe el...pana faci 400puncte si dupia ai cont premium pentru 2luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.triburile.ro/1831025-ro20.html fa-ti un cont aici si juaca pe el...pana faci 400puncte si dupia ai cont premium pentru 2luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa aia care au scris ca mint nu-ti face cont pe acel link ca le da lor pct preamium

| goticul a răspuns:

Nu poti am jucat si eu triburile daca vrei ca sa faci rost de cont premium cumpara-l sau fa 500 de puncte si vei avea dreptul sa ai cont premium pentru 7 zile gratuit MULT SUCCESwinking

| Danayla_Andrey_1992 a răspuns:

Simplu si rapid