| tauretee a întrebat:

Care stie cum sa faca sv de cabal ii dai GM sau macar un tutorial video plss

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Jocul cabal nu prea e " descoperit" adica nimeni nu s-a rupt ca sa faca un sv de cabal fata de metin2 toata lumea stie deci mi se pare ca trebuie sa platesti serveru de cabal cum e si cel de wow archlord silkroad asta sunt jocuri serioase in care nu toata lumea stie ce sa faca in metin era pea usor uite iti dau un exemplu silrkoad zcsz e free privat faci level repede level 105 iteme tari si restul cabale chiar nu mai stiu nu am mai jucat cabal de 1 an stiu ca am un cont de 143 pe oficial