| ThinkPink a întrebat:

Care stie cum se numeste melodia aceea a lui Akon si David Guetta-Sexy Bitch
sau Sexy Chick? si cu ocazia asta va intreb, ce inceamna "chick"? Mersi!

Răspuns Câştigător
| imortal a răspuns:

Se numeste sexy chick, iar chick = tipa, sexy presupun ca sti...winking

5 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Akon feat. David Guetta - Sexy Bitch

| Larette a răspuns:

Sunt doua nume.
Cenzurat cica se numeste Sexy chick.(Chiar daca versurile sunt aceleasi)
Si necenzurat Sexy Bitch.
Deci se gaseste cu ambele variante.
Thanks! happy

| IQOnly a răspuns:

Chick se foloseste pentru termenul la moda! Nu ai auzit vreodata ''O fata ce chick esti!''?

| imortal a răspuns:

Unde dracu cautati voi ma ca m-am uitat pa yotube si scrie mare si cu negru pe alb in puii mei de la closhka sexy chick http://www.youtube.com/......p?/results
luati-va ochelari

| imortal a răspuns:

Voi vreti sa-mi luati fundita nu?