| dEutSa_8892 a întrebat:

Care stie sa-mi zica si mie filme de dragoste frumoase?

Răspuns Câştigător
| asya a răspuns:

One night with the king!
Mama cu orice pret(film indian-o dovada de dragoste...si o incredere in pers iubitacum putini ar avea)
Majoritatea filmelor indiene sunt de dragoste... ti le recomand pentru ca sunt niste povestiextrem de frumoase...la care am plans mult!
P. S:daca te hotarasti sa te uiti da-mi un mesaj pe privat sa iti recomand mai multe!

9 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Rapeste-mi inima
Aquamarine
Dragoste risipita
Combinatie Periculoasa
O cenusareasa moderna
John Tucker trebuie sa moara

by daiiwinking

| oz a răspuns:

The notebook. sa imi spui ca nu ti-a placut.

auran
| auran a răspuns:

Orasul Ingerilor (City of Angels) / Fantoma (Ghost) / Amelie / A Walk to Remember

| Andraa a răspuns:

Enchanted...
keith:d
if only.
a walk to remember

| mariutza a răspuns:

Kabhi Alvida Naa Kehna, si Om shanti Om...sunt filme indiene... dar sunt superbe.:X...primul la inceput razi. dupa aceea plangi...si la al-2-lea.plangihee hee)...sunt de dragoste amn2 :X...merita vazute

| mada. a răspuns:

If only, a walk to remember...

| mihaitza90 a răspuns:

Dragostea nu costa nimic asta e foarte fain filmu si merita vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember, the notebook, cruel intention, sweet november