| Adriana19 a întrebat:

Care stie sa puna muzica pe hi5? cand deschid pagina de hi5 sa imi porneasca automat melodia?

3 răspunsuri:
| ConstiintaTa a răspuns:

Pai era ceva...stai putin
uite:
http://www.slide.com/video_arrange?bc=0&fx=0&tt=0&sk=41&
cy=h5&th=0&sc=0

si parca pui mel care vrei sa cante asa si pui poze cu tine si mai pui ceva skin sau nu stiu. un fel de imagine care apare peste pozele. tale; la mine asa mergea

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Http://sites.google.com/......pentru-hi5 trebuie doar sa copiezi codul si sal lipesti undeva in profilul tau unde vrei uh! Bafta:-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care stie sa puna numai muzica fara video si de alea noi si faine?