| Strify a întrebat:

Care stie servere private metin2 am jucat pe newlongju da nu mai este daca sti altu pls pune link mersi! da steluta happy

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

Salut... S'au inchis multe servere private...stiu ca mai este deschis tot asa metin35 server privat...sunt 4 bonusuri cu 200% Exp, bani si inca 2 bonusuri dar numai stiu ce erau ca erau in chineza...site0ul www.metin35.com

2854 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Mersi si eu l-am luat am il incerc sa vad cum ii

| SentimenteColorate a răspuns:

Nu mere imi da eror

| X a răspuns:

Www.shadowsco.net. e un server dragut... exp drop acceptabil arme armuri +9 la magazin depinde acum daca aveti bani:)) si sunt multe gratis cea ce pe metin2 nu vezi fara ceva kk

| X a răspuns:

Www.shadowsco.net e un server dedicat romanilor exp drop acceptabil arme armuri la magazin +9 + king cea ce pe originale nu gasiti+ king :)) nici nu exista pe serverele acelea acu depinde daca aveti kk eu mi le-am luat usor sunt si pietre etc gratis. oricum e 4fun svu si e super:X poate ne vedem in joc

| Assassins a răspuns:

Stiu eu multe nu trebuia sa ii dau funda la dorinel. Uite cateva:
MondialMT2
Metin2Fun
HammerMT2
Metin2RoSpeed
Metin2United
GlobalMT2
Crystal-X-MT2(http://www.crystal-x-mt2.de.tl/)link
Metin2CandyLongju
yt2sf
Astea le stiu.

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Metin2 GX e foarte tare sa-l incerci fiindca merita e super beton si in plus intr-o ora faci lv 40 si la misiunea cu cina de la lv 10 faci lv 27 sau 28 (depinde de rasa)sa-l incerci.Acum sa nu crezi ca ii fac reclama are si un defect:te mai scoate pana faci lv 60 s\dar nu te speria ca faci imediat da? Are drop de experienta 500 la suta 350 la suta drop yang mai multe camere de depozitare rib si fms la +9 cu 500k la negustor arme.Sa-l incerci!

| vladvlad23 a răspuns:

Www.funmt2.com. numai ca te chinui mult sa faci cont. Iti recomand FinalLongiu2

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Vorbesc eu sa se inchida mai multe servere private.
Cine nu stie se descurca.

| alexpr2000 a răspuns:

E blacknightmt2 sau clujan mt e in romana clujann incearca: www.blacknight-mt2.com sau www.clujan-mt2.ro

| Strify explică:

Moa 100 de raspunsuri laughing

| VampireKnight a răspuns:

Frate chiar ni sti incearca si tu empiremt2.eu fate pe sartu rosu server cronikal

| mitzaETS a răspuns:

Iti recomand un server mai mult PvM decat PvP
http://www.metin2tim.ro/
In joc ma gasesti cu numele Sprite4Ever;)
Go On!

| σяιgιηαℓ a răspuns:

Iti recomand mt2 namoursw arme de lv 100 @@@@ intra site : www.namous-Mt2.com dar vezi ca e in fracerza;)

| Punishment a răspuns:

Server Privat de Metin2 Id magicaalexandru@yahoo.com, serverul se deschide pe 1 mai si va fi 24/24 sau incercati http://moustwantedmt2.webnode.com/.

| Florin_4402 a răspuns:

Scrieti pe google 4metin si apoi va duceti la servere si cautati cu Hamachi sau fara

| CodRiNitu a răspuns:

Sunt multe servere de metin2 privat, cel mai bine e sa joci pe Ro, fara lag, multe servere care nu sunt oprite mereu.winking Parerea mea cu un simplu Search pe google gasesti multe servere de acest genu, care sunt ba cu lag, ba oprite mai mereuhappy

| SuntDur a răspuns:

Metin2tim

| SkaterProFY a răspuns:

Este metin2 P care este foarte fain.La inceput ai totu +9 si ai 1. 000. 000 yang (acolo se numesc ten nu yang) si faci lvl foarte repede si cam in 10 zile maxim faci lvl 99

| SkaterProFY a răspuns:

Mai deci serios miau recomandat toti acest metin2 este super fain super fain e cel mai tare din toate metinurile ma jur iti zic eu. gasesti orice chiar king2 sau king3 sau king4, arme de gm, toti mi lau recomandat eu am lvl 110, arma de lvl 110 king3 totu full+9 am stone +7 orice vrei. deci sati zic imi pare rau nu pot zice in public deci ma baga id meu: ady_dany_16 iti promit e cel mai tare!

| yonutz_9485 a răspuns:

=))))) wai cati ratati nu va stiti face cont singuri wsm...ba server privat adevarat e metin2tim. e inchis momentan dar puteti intra pe www.universemetin.weebly.com

| RadXx a răspuns:

Funhouse metin2 e cooool de tot funda

| kingiulian a răspuns:

Sau finallogiu ca tot super e pana la +6 nu inti da bub

| budeanu a răspuns:

Asta nu-i server private dar faci lvl 40 intr-o ora scrii metin2gx

| SexApeeal a răspuns:

Printre cele mai misto sv private romanesti Metin2UV : www.metinp.uv

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Sunt multe servere private adica:metin2 GX, metin2rospeed, mondialmt2.etc...Sper ca te-am ajutat!

| An0nimulFiR33NoSTRES a răspuns:

Hei, dati-mi si mie un site va rog unde pot sa ma inregistrez pe UniverseMt2 e SooOper!:@

| informatul a răspuns:

Noul server unde cresti foarte repede e www.metin2gx.ro
dar dupa parerea mea www.metin4you.com chiar daca e ITA se creste mai greu tot este mai calumea pe GX intr-un weekend mi-am facut un razboinic corp! si am level 68 deci e cam naspa... DGA +6 NIMFA +6, Papuci cu PV.,

| Babilonia a răspuns:

Sal...joacate empiremt2 foarte tare dropeaza 3 lucruri yang exp si drop totul la 800% sau 700% depinde uite pagina http://metin2.empiremmorpg.com/...Succes

| alexdx1122 a răspuns:

Www.seven-world.de dar fa-ti cont de preferabil dupa 10 noaptea ca ziua is prea multi