| ralucka a întrebat:

Care stiti cele mai de groaza filme posibile? va rog imi ziciti si mie?

6 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Sincer, nu inteleg ce vad unii la filmele de groaza. Va fac sa ganditi mereu negativ si sa vedeti partea rea a lucrurilor. Sincer, prefer sa vad un documentar decar un film de groaza. Ma rog, asta e parerea mea. Chiar te simti bine cand vezi cum ii cade la nu stiu care capul?

Psihoyounger

| just|breathe a răspuns:

Jeepers creepers 1 si 2 big grin

| fuckininsomnia a răspuns:

Silent Hill, Drag me to hell, wrong turn, the seamstress (dngteam.com )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cradle Of Fear.eu nici macar nu m-am putut uita la tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Exorcism of Emily Rose e super tare filmulwinking

Răspuns utilizator avertizat