| pamparam20 a întrebat:

Care stiti vreun articol despre : de ce doua persoane seamna intre ele. in sensul ca as vrea sa stiu ce face 2 persoane de sex opus sa semene daca nu au nici o legatura unul cu celalalt. pentru ca tocmai mi se intampla asta ...toata lumea ma intreaba daca eu si cu un anumit baiat suntem fratii (imi si place sa aud asta intr-un fel pentru ca il plac pe baiatul ala ) si daca tot am ajuns aici vreau sa intreb faptul ca semanam ar putea fii un plus pentru noi daca ar fi vreodata sa im impreuna sau vreun minus... dau funda la cine imi zice care sunt cauzele faptului ca semanam. va rog multt e important pentru mine daca ai citit intrebarea macar dati cu parerea s-ar putea sa te faci cu o funda

2 răspunsuri:
| geografie a răspuns:

Pai mi se intampla si mie cu un prieten dar nu stiu cauzele laughing o fi semanat ovulele laughing

| geografie a răspuns:

Sau sunteti facuti cu acelasi tata laughing