| Mihaela_4701 a întrebat:

Care stiti vreun program de editat poze, unde pot schimba fundalul, adica sa. l blurez, sau sa. l fac alb negru.doar ce vreau eu, nu toata poza.[in afara de photoscape on the phone Fundaa si vot celorlalti happy

5 răspunsuri:
| spank17 a răspuns:

Photoshop, Gimp

| Mavike1337 a răspuns:

PhotoShop, Pizap. Fundaa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarcabile:
Photoshop
Photoinstrument
Make up instrument
Online:
picjoke.com
glitery.pl
glitterfy.com
captionit.com
photobucket.com
P.S.:normal ca trebuie sa dai vot la toata lumea, dar funda doar la un raspuns.
happy

| AlexandruZoicas a răspuns:

Foloseste Camatasia e bun

| zuzules a răspuns:

Poti face asta in Adobe photoshop! photoscape e de domeniul trecutului parerea mea!happy photoshop este mai greu ce-i drept, dar gasesti tutoiale pe youtubehappy incearca in photoshop cs4 sau cs5:d