| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele de a fi reprezentat Avon? Si cum poti ajunge unul?thinking

Răspuns Câştigător
| Mmarryy a răspuns:

Te poti inscrie de pe site-ul lor www.avoncosmetics.ro sau poti sa imi lasi msg.
Un avantaj ar fi ca poti cunoaste mult mai bine produsele si le poti comanda la preturi mult mai mici, poti participa la programe motivationale castigand premii si iti poti face multi prieteni.
Dezavantaj l-ar putea reprezenta plata facturilor atunci cand nu ti se platesc produsele si trebuie sa dai bani de la tine. Succes