| Deeyutza12 a întrebat:

as vrea sa stiu avantajele si dezavantajele reprezentantului AVON. Funda:*

Răspuns Câştigător
| lolgirl a răspuns:

Avantajele sunt ca daca, comanzi multe produse AVON poate primesti si cadouri in special de craciun revelion si ziua femeilor si dezavantajele sunt ca daca ceva este comandat si nu e bun omul respectiv iti cere bani pe el si u trebuie sa ii bai din bani tai pentru ca producatorul mu mai ia ce a dat sper ca te-am ajutat funda plzbig grin

1 răspuns:
| Loryb a răspuns:

Buna, poti sa citesti cateva informatii utile: http://produse-avon.blogspot.ro/search?q=reprezentant