| Debb. a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele de a locui intr-un oras mic?

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Poi nu stiu avantajele sunt ca tota lumea se cunoaste ca toata lumea, stii orasul pe de rost, nu sunt asa multe crime ca in bucurestii [unde stau eu devil ] shii dezavantajele sunt ca nu sunt malluri nu sunt doctori asa de buni ca in capiatala nu aveti filme 3d si 6d cam ata thinking :X funda smug?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Dezavantaje :
-daca faci o prostie stie tot orasul
-nu poti sa pleci undeva si sa zici ca nu te intalnesti cu nimeni
-te plictisesti
...si mai sunt
avantaje :
poate ca iti faci prieteni mai usor, dar in acelasi timp poti sa iti faci si dusmani...
eu as prefera sa traiesc intr-un oras mare! ...sincer a ajuns sa imi fie dor de bucurestiwinking

| xJelenaTrueLove a răspuns:

Depinde cat e de mic.
dezavantaje:nu sunt prea multe magazine, parcuri. locuri de distractie...
avantaje:iti poti face multi prieteni noi

sper ca ti-am dat o idee oarecum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezavantaj e ca nu ai multe flirturi avantaj e ca poti fake ca vr u. te pup si agdt