| DameloCargangio a întrebat:

Care sunt Avantajele si Dezavantajele unui ospatar?

Răspuns Câştigător
| NoNameexd a răspuns:

Avantaj? Poate avea avantaje ca face miscare mereu,macar nu sta degeaba toata ziua,si primeste si bani pentru munca lui,dar dezavantaje sunt mai multe. Obosirea, trezirea de dimineata in fiecare zi, sa notezi totu bine, sa ti minte unde si ce trebuie sa aduci si cui. Este complicat happy.Dar vorba aia, mai nimic nu mai este usor in ziua de azi happy

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Avantaje? Hm, cred că te ajută să devii mai sociabil.
Dezavantaje? Păi, ai responsabilităţi faţă de clienţi şi de şefi, şi dacă nu eşti destul de atent te poţi alege cu minusuri, reclamaţii şi relaţii proaste cu şefii.

| TheFuture a răspuns:

Nu cred ca are avantaje