| XastamikaX a întrebat:

Care sunt beneficiile daca esti reprezentant avon?

Răspuns Câştigător
| Diuutsuu a răspuns:

Ai disounturi pana la 40 %.
Te invata sa te machiezi, iti cunosti toate avantajele si cum sa le pui in evidenta imopreuna cu ei.
Primesti cadouri lunare daca indeplinesti niste cerinte. De ex. luna asta deca dai comanda de 100 de lei din gama Avon Color primesti o gentuta superbahee hee

4 răspunsuri:
| yinna a răspuns:

Fa-te reprezentant ladyswinking

| georgyya a răspuns:

Ma numesc Georgiana si sunt reprezentant Ladys. Fac inscrieri la repr_ladys@yahoo.com
Linkul de inscriere este http://SPAM/a/VGLTBKSB

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preturile mai ieftine la anumite produse. happy

| fsss a răspuns:

1.Cu produsele care le cumperi sa le dai clientelor tale iti fac tie reduceri.cand o comanda depaseste o suma mai mare sau a depasit primeste codouri gen o trusa de dus sampon care iti revin tie le poti vinde sau pastra sau sa le faci cadou si tu la randul tau mai departe.intotdeauna tu esti prima care a-si alege ce produse vrei.si din cate stiu ai un anumit procentaj din vanzari. spor la vanzare daca te-ai inscris deja