| ღºioanaºღ a întrebat:

Care sunt cele mai bune scuze la profi? >:" adica daca nu imi fac tema cum sa ma scuz? big grin

Răspuns Câştigător
| asdgfhresry a răspuns:

Este buna ideea lu' Toxic Drug. Poti sa incerci si ca peste noapte ai fost nu stiu unde, sau nu te-ai putut trezi si te-ai trezit exact cand trebuia sa mergi la scoala. Ori spui ca ti-ai uitat cartea/manualul/caietul la cineva si n-ai avut dupa ce sa scrii. Nu prea le am cu scuzele pentru profi. Le am mai mult cu copiatul laughing

9 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Spune ca ai fost la dentist si nu ai putut.
Bandajeaza-ti o mana si spune-i ca na ai cazut si nu ai putut ca iti faci tema. (Sau asta merge ca sa nu faci sportul)
Spune ca a trebuit sa mergi cu parintii la o ruda indepartata care se simte foarte rau.
Scuza-te spunand ca ti-ai uitat caietul acasa.
Spune ca ai avut de invatat la alta materie.

| Didw a răspuns:

Pai. spune-i ca ai fost plecata la cineva si ca nu ai avut timp sa iti faci tema (dar sa pari suparata) si promite-i ca data viitoare o sa ti-o faci.Succesbatting eyelashes

| silverfaith a răspuns:

Daca esti la facultate Ai fost la lucru(Lucrezi si nu iti permite programul) daca esti la Liceu ai fost implicata intr-un priect si daca esti la generala ai fost plecata cu parinti!

| A4TECHH a răspuns:

Te`a manact`o cainelelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamna sa vedeti vaza:m-am dus la tara dar mi-am uitat acasa caietul am sunat-o pe o colega si mi le-a dat dar dupa aceia m-am dus la legat de vie si din greseala, mi-a scapat temele in noroi pentru ca cu o zi in urma plouase, le-am recuperat desigur, dar dupa aceia a venit porcul venicnului de la nr. casei 57. chic a mancat via si odata cu ea si tema, dar am refacuto deoarece bunica a taiat porcu pentru ca a fost sf. gheorghe avem multi gheorghe in familie cand i-a tait intestinele porcului mi-am recuperat teama, desi era plina de mate si caca. am pus tema la uscat pe sarma langa rufe dasr a batut vantul si foile au zburat la capra in iezle si atunci capra a fatat si a fatat pe foi si asa ca nu mi-am mai facut teama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbati caietul cu altul col si sa ii zici doamnei tale ca ti sau terminat foile din caiet si ai luat altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Traficul aglomerat" laughing)) eu am facut asta odata in liceu ( acum cativa ani ) si chiar a pus botu` profesorul laughing)) si mi-a zis " Faptul ca m-ai mintit frumos, ti-a reusit " happy asa ca. puteti incerca... iar in momentul cand o spuneti, trebuie sa si zambiti putin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa ma sinucid!

| ღºioanaºღ explică:

rolling on the floor faza e ca n-am caine